Vánoční turnaj ve stolním tenise o pohár místostarosty - Hoslovice - jihočeská obec - www.hoslovice.cz


OBECNÍ ÚŘAD

Vánoční turnaj ve stolním tenise o pohár místostarosty

Úvodní strana detail akce v obci a okolí detailvánoční turnaj ve stolním tenise o pohár místostarosty

Několikahodinové tréninky před a během vánočních svátků na novém pingpongovém stole dávaly tušit, že páteční odpoledne 28.12.2012 v budově bývalé školy v Hodějově kam přišlo deset domácích hráčů + tři hráči ze sousedního Kraselova, tři hráčky něžného pohlaví a další publikum se ponese ve znamení velkých sportovních bitev v turnaji o putovní pohár místostarosty ve stolním tenisu. 
Program turnaje byl takový, aby alespoň každý odehrál minimálně dva zápasy a měl šanci se sportovně vyžít. Všichni bojovali o každý míček, nikdo nic nevzdával. Kdo zrovna nic nehrál, probíral taktiku na další zápasy s ostatními a měl mnoho příležitostí doplnit energii v podobě pití a jídla, kterého bylo díky obětavosti přítomných dam dostatek.
Publikum mocně povzbuzovalo hlavně mladší část startovního pole, to se dozajista podespalo i na nervozitě zkušených playerů a tak ve večerních hodinách se na bednu dostali tři nejmladší účastníci. 
Kdo vyhrál ? To je celkem jedno, vyhráli všichni kdo se zůčastnili a pomohli vzkřísit v Hodějově v minulosti tak populární pingpong.
Slova chvály na organizaci od přespolních, kteří přijali pozvání potěšila. Všichni se již těšíme na další ročník.
Pořadatelé děkují sponzorům, kteří věnovali ceny do turnaje.

Fotogalerie:
galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie


Jižní Čechy
Česká republika
CzechPoint
Datové schránky
e-pusa
e-portal

Copyright (c) 2009 www.hoslovice.cz | Tisk | | XHTML 1.0 Strict | Seo servis | Zpět nahoru