Rozsvícení vánočního stromu a Mikulášská nadílka v Hodějově 1. prosinec 2012 - Hoslovice - jihočeská obec - www.hoslovice.cz


OBECNÍ ÚŘAD

Rozsvícení vánočního stromu a Mikulášská nadílka v Hodějově 1. prosinec 2012

Úvodní strana detail akce v obci a okolí detailrozsvícení vánočního stromu a mikulášská nadílka v hodějově 1. prosinec 2012

Vánoční čas opět zavítal po roce do Hodějova a v předvečer první adventní neděle rozsvítil nejen vánoční stromek, ale i mnoho světýlek v očích dětí, které si nesly svůj lampión a uvědomily si, že  Štědrý den a hlavně stromeček s dárky je již za pár dní.

Rozsvícení vánočního stromečku na návsi se neslo v podobě zpívaných koled a očekávání jestli dorazí i Mikuláš s nadílkou a s nějakým tím pekelníkem.

Mocnosti pekelné s Mikulášem a andělem obtěžkáni nadílkou ovšem dorazili až do příjemně vytopeného sálu s krásnou vánoční výzdobou a mnoha pamlsky na stolech od maminek, které se svého úkolu zhostily na jedničku.

Touha dostat od mikuláše dáreček byla větší a tak ani někdy přítomné slzičky, dětem nezabránily říci nějakou tu básničku.

Následující diskotéka s osvědčenými dětskými hity dala zapomenout na malou dušičku v průběhu nadílky a otázky typu: Byl jsi hodný? Posloucháš maminku a tatínka? Zlobil si ? byly již jen minulostí a zábava se mohla rozjet naplno.

 

Fotogalerie:
galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie


Jižní Čechy
Česká republika
CzechPoint
Datové schránky
e-pusa
e-portal

Copyright (c) 2009 www.hoslovice.cz | Tisk | | XHTML 1.0 Strict | Seo servis | Zpět nahoru