CYKLOVÝLET SUDOMĚŘ 2012 - Hoslovice - jihočeská obec - www.hoslovice.cz


OBECNÍ ÚŘAD

CYKLOVÝLET SUDOMĚŘ 2012

Úvodní strana detail akce v obci a okolí detailcyklovýlet sudoměř 2012

Krásné počasí o první prázdninové sobotě přilákalo na start cyklo výletu do Sudoměře k soše Jana Žižky mnoho účastníků a jindy poklidná hodějovská náves se ráno proměnila v rušné cyklo city.
Různorodý peleton od nejmenších školou nepovinných až po obdivuhodně fyzicky zdatné důchodce dokazoval, že cyklo sport láká a fandí mu čím dál více lidí ve všech věkových kategoriích.
Trasa na strakonické Podskalí, která vedla převážně z kopce proběhla bez většího výdeje fyzických sil, doladily se sedačky, utáhly šrouby a jelo se dále. Zastávka na farmářských trzích připomněla některým, že zapomněli posnídat a tak doplnili nutné kalorie v podobě propečeného bramboráčku.
Rovinka kolem řeky Otavy až k soše Jana Žižky proběhla bez větších problémů, ženy v peletonu si měly stále co povídat a to i tak, že některé z nich dokonce i zabloudily a musel se pro ně vydat zvláštní záchranářský tým.
Šestnáctimetrová socha Jana Žižky signalizovala, že jsme všichni dojeli do poloviny cesty a vidina občerstvovací stanice v Sudoměři na zpáteční cestě spojená s chutným obědem dala zapomenout na ujeté kilometry a hnala převážně mužskou část do čela peletonu tak aby to
„ první orosené“ bylo možno ochutnat co nejdříve.
Cesta zpět přes Mladějovice – Cehnice – Jinín – Miloňovice - Mutěnice – Sousedovice – Kraselov – Hodějov a 66 ujetých kilometrů dalo některým jedincům více námahy ke zdolání, Všichni si ale dokázali, že v partě se snese i to co by jednotlivec vzdal, že se překoná někdy i to co se z dá na první pohled nemožné.

Spousta legrace, fyzická kondice a nesedět jen doma se určitě vyplnilo a už se všichni těšíme na další ročník.

Fotogalerie:
galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie galerie


Jižní Čechy
Česká republika
CzechPoint
Datové schránky
e-pusa
e-portal

Copyright (c) 2009 www.hoslovice.cz | Tisk | | XHTML 1.0 Strict | Seo servis | Zpět nahoru